Wyszukiwarka


Logowanie


Zarejestruj się

Czym są szkolenia menedżerskie i dlaczego warto z nich skorzystać?

 

Szkolenia menedżerskie to dobry i skuteczny sposób na podniesienie kwalifikacji kadry zarządzającej. Na rynku prosperuje wiele firm oferujących tego typu kursy, ale szkolenia menedżerskie oferowane przez Wszechnica UJ wyróżniają się najwyższą jakością oferowanych usług oraz konkurencyjnymi cenami. Opierają się na interaktywnej metodzie nauczania i doskonalenia umiejętności dotyczących przywództwa.


Program takiego szkolenia menedżerskiego jest obszerny.312657(10)


Warsztaty są prowadzone w komfortowych, niewielkich grupach. 80% zajęć to zajęcia praktyczne i tylko 20% - teoretyczne. Biorąc udział w szkoleniu menadżerskim będziesz miał możliwość sprawdzenia się w zaaranżowanych sytuacjach, z którymi przyjdzie Ci się zmierzyć wykonując już realne obowiązki menedżera. Nabędziesz doświadczenie w dokonywaniu samodzielnej oceny sytuacji oraz szukaniu rozwiązań w problematycznych sytuacjach. Program takiego szkolenia menedżerskiego jest obszerny i zawiera m.in. zagadnienia dot.: teorii, stylów i celów przywództwa, technik efektywnej komunikacji oraz rozwiązywania spornych kwestii, projektowania wizji i wprowadzania ich w życie, psychologii i wielu innych.


312657(9)


Dzięki uczestnictwu w szkoleniu menedżerskim lepiej poznasz samego siebie, wzrośnie twoja samoocena, poznasz swoje mocne i słabe strony i dowiesz się jak to wszystko przełożyć na sukces zawodowy.

 

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać komentarze!